SpaRitual Free Bird

SpaRitual Free Bird

SpaRitual Free Bird

„Flight. Give everything away. Start over. Change your identity. You live for the new.“    – sparitual.com

Tohle je prostě lak pro každýho Kerouaca kterej je na last.fm ve skupině „If I fail in life I will move to L.A. to get drunk and spend all my money on drugs…“ Ten popisek je plán B mýho života. Dycky když jsem na nějaký šikmější ploše, mohlo by se něco nepovést, nebo prostě mám jen strach z budoucnosti, dycky se upínám k tomuhle plánu B, na kterej bych asi neměla ve výsledku odvahu – pokud je na to potřeba.  Možná ne, asi stačí maličká odvaha v tu jednu krátkou chvíli kdy se člověk rozhoduje a pak…už je na cestě. Bez těch sraček co má doma, bez čehokoliv co už v životě nechce.

Hm, měla bych z toho udělat recenzi na ten lak, ale tady v tom případě jsem dost upnutá na ten příběh (reklamní oběť no, já vim), takže asi ani vtipná nebudu zkoušet bejt. Free Bird je překvapivě krycí – na obrázku jsou tři vrstvy. Jako neni uplně krycí, ale to ani nemá bejt. Ale je víc krycí než bych čekala. Je z větší části bílej, ale má v sobě trošininku růžový, studený růžový, takže výhra. A je to Free Bird..

Jo a jako správná reklamní oběť mám eště na seznamu Get Off My Cloud – „Take inventory. Clean house. Only keep the finest. You are precious. Stop wasting time.“

SpaRitual Free Bird:

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s