Misa Happy Happy

Misa Happy Happy

Vítěz ceny pro nejvhodněji pojmenovej lak:) Dycky když si dvakrát pomyslim „happy happy“ tak pak nemůžu přestat a pokračuju „happy happy happy happy happy happy happy…“ a tak. Osobně mě teda dělaj šťastnou jiný barvy, ale žádný by neslušel tenhle název tolik jako týhle.

Žlutá! Ani neonová, ani pastelová, ani hořčicová, prostě žlutá. A víte co je nejhorší pomluva? Že prej všechny žlutý pruhujou. No tak to tedy pardoon. Happy Happy nepruhuje. Teda ne že by nepotřeboval tři vrstvy, ale nepruhuje.

Eště že ho mám. Léto s nim bude myslim uplně jiný než bez něj. A taky konce zimy, takový to když už je toho šediva moc a člověk furt zírá na mraky jestli někde neuvidí trochu světla a taky na bláto jestli někde neuvidí trochu zelenýho. A taky kdykoliv mezitim když vytáhnu nějaký šedý hadry. Což je beztak furt.

Jo a informační rychlík, laky Misa jsou B3F od takový tý girlfriends kolekce. Která nevim jak přesně se jmenovala, ugh. A taky teď přemejšlim kolik náhodných surfařů mi přinese slovo girlfriends.

Misa Happy Happy:

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s