China Glaze Moody Blue

china glaze moody blue

China Glaze Moody Blue

Moody Blue je asi sto let starej lak, možná bych řekla že je z tý patent leather kolekce jako třeba Go-Go Pink a ta světlá zelená co vypadá jak žlutá (aah mám okno..)? No nevim, to jen tipuju. Každopádně dneska je už hůř k sehnání, i když uplně nesehnatelnej neni. Akorát buď musíte bejt Američani aby vám ho poslali z Victoria Nail Supply nebo se trochu plácnout přes kapsu na eBay.

Barva je prostě čistá definice baby blue. Dokonalá baby blue, nejde do žádnejch zelenejch nebo fialovejch nebo šedejch. Z toho do který kolekce si myslim že by mohl patřit asi vyplývá, že je krémovej. A z toho že je starej asi vyplývá, že je plnej starodávnejch chemikálií – jestli je to dobře nebo špatně nechám na vás.

No a aplikace. Čekala jsem, že to bude takovej ten hustej bobek na štětečku, ale ono vůbec. Sám o sobě je skoro až dost řídkej, první vrstva jde hezky kontrolovat kde ho chcete mít. To co vidíte na obrázku jsou ale čtyři (sic!) vrstvy, což je pro mě naprosto zapovězený území. Prostě nenosim laky který potřebujou čtyři vrstvy. Odmítám! A víte jak u krémovejch je většinou první vrstva pruhatý peklo a pak se to s každou vrstvou zlepšuje? Tak tohle byl přesnej opak. První vrstva byla nejlepší a se čtvrtou už to bylo na nervové sanatorium. Bylo to čimdál pruhatější, pořád jsem viděla lehce průhledný místa, na špičkách se dělaly špičky (to neni překlep) a stejkalo to tak nějak kam chtělo. aaaa eště teď mi uplně tečou nervy jen si na to vzpomenu.

Takže se s Moody Blue loučim a začínám hledat baby blue náhradu. Color Club Blue Light je podle jednoho obrázku z nailgal o dost tmavší. Takže si tak trochu myslim na Nubar Baby Blue a nejlíp podle obrázku vypadá Barry M …? Light Blue? aa nemůžu si vzpomenout na jméno. Nějaký jiný nápady?

China Glaze Moody Blue:

Reklamy

One response to “China Glaze Moody Blue

  1. Celkom pekná farba …dá sa :)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s