Claire’s Pink Rose

Claire's Pink Rose

Claire’s je boží. Claire’s je řetězec obchodů s levnou bižu a jinejma doplňkama a jestli se nebojíte trochy kýče tak se vám tam musí líbit. Maj teda i ne-uplně-kýčovou bižu, ale nejlepší je ta dětská sekce. V ČR myslim neni, ale v Německu jo. Nevim jak kde jinde, ale v Drážďanech je najdete na Prager Strasse hned vedle American Apparel.

No a jejich laky odpovídaj přesně těm doplňkům. Žádný nudný barvy který vidíte u všech jinejch značek. Takovejch jako je Pink Rose maj víc, já mám eště fialovou verzi (Meg Peg, pokračování příště) a chtěla bych Lulu Belle, což je studenější růžová. Pak maj eště řadu mixables, to si vygooglujte, ty musej bejt boží. No a pak různý barevný třpytkový. A pak takový ty velký kusy různejch věcí v čirym laku, jako hvězdičky a srdíčka. Což bych jak se znám nenosila, ale trochu na ně myslim.

Pink Rose je jako Zoya Cassi na steroidech. Silnejch, holografickejch steroidech. Ta růžová mi něco hrozně připomíná ale pořád nevim co. Je to korálovo-svítivo-skoro-neonová růžová, která je v některejch místnostech spíš skoro-růžová oranžová. I samotná ta základní barva má trochu zlatýho třpytu, kterej myslim může za tu oranžovou verzi, protože lahvička je o dost růžovější než pak nalakovaný nehty (haha tohle nedává smysl, ten zlatej třpyt je samozřejmě i v lahvičce, no tak to prostě berte jako informaci že lahvička = růžová, nehty = oranžovější). A pak tu máme holografický třpytky. Když na ně nedopadá světlo tak maj takovou starožitně zlatou barvu, ale na sluníčku jsou rozkošný! Představuju si že takhle nějak vypadá ten Fairy Dust topcoat, kterej nemám hehe. Jak vůbec vypadaj normální holografický třpytky když na ně nic nesvítí? Jsou taky zlatý nebo stříbrný?

Jo a na obrázku vidíte tři vrstvy, dvě by byly ok ale moje zažlucený nehty z toho ve dvou vrstvách dělaly eště oranžovější barvu. A lakovalo se bez problémů, hodně rychlý schnutí.

Claire’s Pink Rose:

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s