OPI I Pink You’re Adorable!

OPI I Pink You're Adorable!

OPI I Pink You're Adorable!

OPI I Pink You're Adorable!

OPI I Pink You're Adorable!

…kterej si rozhodně zaslouží dvě fotky. Protože si nejsem jistá jestli se ten hlavní vtip uplně promítá do tý fotky na nehtech.

Hm…začínám psát a eště vlastně nevim co si o něm myslim. O hodně lacích se řiká že to jsou chameleoni a já na ně dycky koukám a řikám  si „hm“, ale o tomhle se to neřiká a on takovej zrovna je. Podle toho jaký je kde světlo ho střídavě zařazuju do kategorie „juuu!“ nebo „zklamáníčko“. Jako nápad, výbornej. Lehce růžový mlíčko a v tom různobarevný pastelový (!!) třpytky. Problém je, že kromě těch velkejch třpytek který na tom obrázku (3 vrstvy btw) jdou vidět, má eště rudý….tyjo jak se to řiká česky když všechno je třpytky? No prostě rudej shimmer. Kterej právě někdy vidět je (búúú) a někdy ne (júúú). To červený v tom je fakt hodně, hodně hnusný. Vypadá to tak staře a olezle – a to si mě nepleťte, mluvíte s někym kdo se pořád zastává frosty růžovek, takže o lacích vyšlejch z módy něco vim. Jenže červený neni vidět dycky. Vlastně málokdy. Tak nevim jestli nechat nebo ne:( Navíc Robo Romance od Orly má bejt podobnej akorát bez toho rudýho hnusu. A taky má o dost lepší název. Ve kterym neni žádnej vykřičník.

Jinak je to…eeh…řekla bych nějaká valentýnská exclusive zase? Asi Ulta zase? Z roku raz dva. Takže starej. Takže smrdí jak bolavá noha. Takže starej štěteček.

OPI I Pink You’re Adorable!:

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s