BB Couture Erotic Night

BB Couture Erotic Night

BB Couture Erotic Night

BB Couture Erotic Night - z úhlu

BB Couture Erotic Night - z úhlu

…aneb zaschlá krev.

BB Couture je značka………o který vlastně nic nevim. Jen z nich mám pocit, že nechoděj co se barev týče nějakejma vyšlapanejma cestama a nebojej se neobvyklejch barev a kombinací. Jejich temně zelený (ano, maj dokonce dva!) byly dlouho jedny z mála temně zelenejch  k sehnání a jejich různobarevný jelly s barevnejma třpytkama (Hermosa Surfer Girl, Catalina Cutie, Sea Of Cortez, Midnight Malibu…) jinde nenajdete doteď. Takže sympatická značka, to dá rozum.

Teď o mně. Vim že se to nezdá, ale já jsem někde hluboko v srdci vampy girl. Mám jich tady v krabici několik a teoreticky je mám vážně ráda. Málokdy po nich ale sáhnu. A už jsem přišla na to proč! Mám nějakej mentální blok vůči vampy lakům který jsou jakoby těžký, tzn. krémový a neprůhledný. S žádnejma jinejma barvama ten problém nemám, ale s vampies jo. Nevim proč, odkud, kvůli čemu. Možná protože krémovky nevypadaj jako opravdická krev? Jecheché…

No a v tento moment vstupuje na scénu Erotic Night. Upírská jelly, čerstvě zachlá krev. Žádná skoro černá, ale ani nějaká taková temnější červená, prostě ideál. UŽ JSEM ŘIKALA ŽE JE TO JELLY?? Už teď je mi jasný že hladina v Erotic Night bude klesat rychle, napadá mě dokonce něco o takovym tom opuštěnym ostrově a jednom laku na celej život… Jo a taky si myslim, že nějakou takovouhle barvu nosila Rosa Luxemburg Saks když stála jako čáp a malovala (Úžasná dobrodružství Kavaliera a Claye) (který si mimochodem přečtěte pokud jste to eště neudělali, myslim že jeden z nejlepších současnejch románů, žádná z těch fresh blbostí).

Co se ale aplikace týče, trochu jsem v rozpacích. Takový to brčko mezi víčkem a štětečkem je totiž hrozně dlouhý, takže se na něj během lakování namatlá daleko víc barvy, která se následně namatlá do hrdla lahvičky, kde následně  schne a dělá takový to bláto. Což je paradox, protože jinak je ten lak opravdu dost řídkej. No a ten štěteček samotnej…asi normální, ale tim že je na tom dlouhym klacku se s nim lakuje trochu pokus-omyl. Já teda spíš omyl tyjo.

A všimli jste si jak jsem neudělala jedinej hloupej vtip na to jméno? Vyhrávám!

BB Couture Erotic Night:

Reklamy

One response to “BB Couture Erotic Night

  1. Pingback: BB Couture Erotic Night revisited « Hrozně nalakovaný blog

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s