BB Couture Erotic Night revisited

BB Couture Erotic Night

Původně jsem chtěla každýmu laku věnovat přesně jeden příspěvek, ale koneckonců – tohle je MŮJ blog a můžu si tu dělat co chci.

Dneska mám totiž druhý kolo s BB Couture Erotic Night a mám pocit že jsem ho tu minule trochu pomluvila. Nevim jestli mi někdo ve spánku vyměnil lahvičku nebo jsem někde  zázračně nabyla nějakou novou kouzelnou lakovací techniku, ale všechny minulý obtíže jsou pryč. Hrbolatej oblouček kolem kůžičky? Pryč. (teda hrbolatej standardně jako s každym jinym lakem) Vrstvy na levý ruce průsvitnější než na pravý? Pryč! (teda ale tohle mi vysvětlete!) Divně nedolakovaný strany? Pryč. Potřebovala jsem tři vrstvy? Ne. (teda dala jsem je, protože jsem to…já, ale nebyly potřeba) A tak dál. Dneska je vážně bez chyby. Teda brčko je stále dlouhý, ale na to jsem se psychicky připravila, a hrdlo se stále zanáší, ale nevim čemu by to mělo vadit.

A ta barva! Nevim teda jestli si běžný kolemjdoucí nebude myslet že v tom mám divný díry (i když blesk na fotce je teda vytahuje víc než jaký ve skutečnosti jsou), ale právě ta želatinkovost je na tom nejlepší. A ta barva je achich achich. Mother of all vampies. Takhle jsem chtěla aby vypadal OPI LPAD.  A takhle podle mě vypadaj laky…no řekněme že je Erotic Night vhodně pojmenovanej. Tyjo je možný že by to opravdu byl můj nejvíc nejoblíbenější lak na světě?

Jo, laky BB Couture se koupěj na http://www.overallbeauty.com/ a jestli jste unavený z obchodů s blbym zákaznickym servisem, tak doporučuju, Kim se o každýho stará jak vlastní máma. Jo a zrovna Erotic Night byl/je/bude teď někdy discontinued, takže kdybyste někdo váhal, tak asi doporučuju neváhat.

A TEĎ MI NĚKDO SEŽEŇTE EŠTĚ TEN VAMPIRE BITE A NIKOMU SE NIC NESTANE.

ETA: teď jsem při úklidu našla ty různý promocajky z tadytý objednávky a když do konce roku 2009 při objednávce nad $25 zadáte kód CB222 tak máte slevu $2. No… barák si za to asi nekoupíte, ale lepší než 10 minut mezinárodních hovorů od O2.

BB Couture Erotic Night:

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s