China Glaze Fortune Teller

China Glaze Fortune Teller

První díl mýho dvoudenního černokněžnickýho seriálu. Pokud mě teda do zejtřka nepřejde nálada na ten druhej díl.

Věc pojmenovaná Fortune Teller aaach, všechny tyhle média a mluvení s duchama je přesně moje scéna. A Halloween vlastně taky. I když letos už jdu trochu pozdě. Ale i tak dle mejch standardů výhra.

Fortune Teller je černej krémovej lak s obrovskejma oranžovejma částečkama – ani se mi nechce psát třpytkama nebo glittrama. Navíc to nejsou jen kulatý klasický částečky, tyhle jsou i šestiúhelníkový a různě velký. Ty největší jsou opravdu velký, až jsem se bála že na mejch krátkonehtech se moc třpytek neuchytí a bude to prázdný, ale neni. Dá se jich na nehet dostat dost aniž by to vypadalo jako nějaká jednolitá hnědá barva. Z dálky to vypadá jako kdybyste měli černě nalakovaný nehty nad kterejma se prostě *něco* nečekanýho děje, třeba oranžový elektrický výboje. Z trochu větší blízkosti to vypadá jako černej lak s nalámanym oranžovym sklem. Nebo jantarama. Nebo ohněm. A taky to vypadá jako to, co byl doufám záměr: všude černá tma, do který svítěj jen dírama vyřezanejma v dýních svíčky. Yesyesyes.

Teď k tý horší části – k technický. Ty částečky ulpívaj i na koncích nehtů, a to stylem půlka na nehtu – půlka ve vzduchu. Trochu jsem to zkoušela obrousit, ale teď jsem si oblíkala tričko a pořád se to hrozně zachytává. Rozhodně otravný. Jo a dále jsem na rozpacích co říct o mejch oblíbenejch třech vrstvách – jestli byly potřeba nebo ne. Asi spíš jo. Ono by to s dvouma šlo přežít, ale se třema je ten kontrast  mezi těma dvouma barvama tak nějak větší, černá je černější, oranžová svítivější. No a navíc takovýhle laky maj dycky tendenci pokrejvat ten nehet nestejnoměrně – třpytky víc u začátku nehtu, samotnej lak víc u špičky, a tomu šlo v tý třetí vrstvě docela pomoct lakováním spíš těch konců.

China Glaze Fortune Teller byl Sally’s exclusive pro Halloween 2009 – a Sally’s je řetězec americkejch drogerek.

China Glaze Fortune Teller:

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s