Golden Rose 120

Golden Rose 120

uuf, tak tohle bylo řídký a průsvitný…na to aby si člověk vzal půl dne volno aby to vypadalo jakž takž… Takže kvalita – hrozná. Cena – no cena dobrá, ale tak má to jen pár ml který navíc timhle tempem budou pryč po dvou nalakováních (jednou se beztak nadechnu a napíšu konečně něco o tom, že jsem opravdu přesvědčená že v lacích levnej = blbej, že si tu jen nehrajem na snoby s těma značkama…) (čest výjimkám samozřejmě) (…ale kdo se s nima má hledat). Barva – barva je barbie růžová, takže to je jasný žejo. Barbie růžový jsou noční můra mýho foťáku, jak vidíte nahoře, tohle je bohužel fotka kde si je nejvíc podobnej. Jo a taky vypadá ve skutečnosti tak, jako neonově růžový laky na fotkách. Víte jakou barvu myslim?

Z čeho mi praská hlava je ten nápis tam – Pretty Color. Jo, vážně?! Kolik času asi strávili tim aby takovej popis vymysleli, hmm… Dobře, moje oblíbený názvový klišé: zelený laky co maj v názvu závist, červený třpytky pojmenovaný po červenejch střevíčkách… Na druhou stranu cenu za nejlepší přístup k pojmenovávání laků získávaj v Claire’s za lak Pretty In Pink. Protože to si vygooglujte, on je totiž zelenej. Nejlepší název v historii tyjo. V Claire’s maj můj smysl pro humor. Jo a pak vlastně eště Lemon Balm byl dobrej. Protože nebyl žlutej, překvapení!

No a že jste to vy, ukážu vám eště jednu povedenou nepovedenou fotku – ombre manicure – sponzorovaná sluncem a stínem – již po miliony let!

Golden Rose 120

Golden Rose 120:

Reklamy

One response to “Golden Rose 120

  1. Úžasná barvička! Pasu také po takové podobné, zatím bez úspěchu :)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s