Orly Royal Navy

Orly Royal Navy

Ach jo, hlásí se smutný, unavený nalakovaný blog. Ale popořadě…

Můj první Orly. Můj další první Orly! („It’s the last one. It’s the next last one!“ – bootlegy Elliotta Smithe) Jj, nějak s těma Orly bojuju a ani nevim proč. Párkrát jsem měla nějakej jeden (párkrát = myslim dvakrát?), ale nikdy víc najednou. Prostě ty barvy nějak nejsou moc já a když už jsou tak jdou s křížkem po funuse, už takovou stejnou mám. A přitom i ten název je takovej pěknej! Často když je někdo absurdní tak mi naskočí to O RLY?, akorát naživo to radši neřikám, to by si pak O RLY? asi řikali ostatní. No a pak je tu to letiště a věci pojmenovaný jako letiště nemůžou bejt špatný.

Pokus číslo tři je teda Royal Navy, kterýmu jsem fakt předpovídala hvězdnou budoucnost v mojí krabici. Je to úžasná sytá zářivá elektrická modrá, která je vážně taková jako na fotkách. (je to přesně barva argentinskejch trenýrek btw!) Mám zkušenost že když něco vypadá na fotkách takhle, tak to pak ve skutečnosti vypadá jinak (zašle), prostě taková ta barva co se fotí jinak a dycky stejně. Ale Royal Navy je vážně vážně takovejhle. Zadruhé je to jelly. A zatřetí jsou tu ty třpytky, jsou asi… tyrkysový? Zelený? Mentolový? Pure-Ice-Heart-Breakerový? A hrozně se hoděj k tomu základu. Fakt jsou dohromady uplně přesný. Jediný mínus je, že ve většině osvětlení nejdou vidět.

Nevim co napsat k tomu lakování, protože porucha asi nebyla na straně laku. Hrozně se mi ten den třásly ruce, švidraly mi oči… (Tlak? Nevyspání? Horko? Ať to bylo cokoliv, doufám že to zas rychle zmizí) A vůbec mu nešlo domluvit, byl jako živej, tekutej, dělal si co chtěl. Ale jak řikám – možná taky ne. Já ho jen vážně chtěla uprostřed lakování odlakovat, spláchnout do záchoda, vyhodit z okna.

No, a pak jsem ho šla vyfotit a můj foťák jako obvykle když se snažim vyfotit jelly mi tam dovymyslel ty rozkošný černý fleky. Tak jenom řikám – opravdu tam žádný černý mapy nejsou, ten lak je jednobarevnej a jako ty světlý zářivý části. Začínám si myslet že můj foťák vážně fotí nějaký duchy…

No, takže jsem z něj taková hromádka neštěstí. Protože já a on jsme měli bejt narozený jeden pro druhýho. Ale nejsme… Nechci ho už nikdy vidět.

Ale líbí se mi to promo tý kolekce (akorát teda třílahvičková kolekce s dvěma už existujícíma starejma barvama… way to go, Orly!), líbí se mi že je teď v krámech spousta námořníkovejch hadrů, líbí se mi slanej vzduch a majáky a hejna racků.

No a taky mě teď napadá že je pro mě v tomhle vedru asi moc zářivej. Ach jo, jdu si nalakovat nějakej myší mozek…

Orly Royal Navy:

Reklamy

11 responses to “Orly Royal Navy

 1. To jsem ráda, že si ho můžu škrtnout ;)
  Jinak ještě jednou moc děkuju za RBL… Čekám, až o něm poreferuješ, abych tě nepředbíhala, ale pomalu si na jeho publikování dělám zálusk, nemůžu to vydržet! :)))

 2. jéé to klidně publikuj, dyť já nemám žádný extra práva! navíc já sem s nima hrozná brzda, oba už jsem nosila, ale při diddy mow bylo furt zataženo tak jsem ho nevyfotila, no a bůhvíkdy na něj dojde řada podruhý žejo. tak šup šup, uka uka!

  jo a tadyten, on vážně možná neni blbej, já mu nechci nijak křivdit, to jen já byla asi ten den taková celá otrávená. hm… neměla bych psát když sem otrávená.

 3. Tyjo vážně je ta aplikace tak blbá? Pač
  zaprvé tohoto fešáka vůbec neznám a zadruhé se mi moc líbí!

 4. asi ne, já bych řekla že blbá je tu anna.

 5. Já ti dám blbá je tu anna….ještě že to mám k tobě tak daleko, bych ti to jinak přijela osobně vysvětlit :)
  No jako vážně, pořádnou royal blue kromě metalické nemám a tato se tváří tááák hezky…

 6. jako vážně vážně? no, kdybych tu konečně dodělala ten blogsale (už to ani neřikám, protože vim že to nikdy nedotáhnu…) tak by tam už byl, takže ehm, kdybys ho vážně potřebovala…

 7. Ehm…problém je v tom, že jsem s přítelem uzavřeli takovou dohodu, že odteď si dva měsíce nekoupím žádný lak….no a já samozřejmě „vůbec na tom nejsu závislá“ „můžu kdykoli přestat“ frajerka, se budu snažit vydržet…mám ale povolený seche, tak jeho objednávce možná nějaký jeden malý láček propašuju :-)
  Takže nelákat :-) nebo doufat, že se k té blogsale dokopeš za dva měsíce….co myslíš, vydržím to?

 8. jasně že vydržíš! protože jsi silná a vůbec na tom nejsi závislá a já tu vůbec nikoho na nic nelákám! takže too, úspěchům zdar. tyjo, mohla bych se připojit, do podzimu se mi stejně nic nelíbí. hmm že by?

 9. Ani, já teda modrou nemusím a na nehtech už vůbec. Ale tahle barva se mi líbí. Přeju, aby kamarád splín odešel do řitě! :-)

 10. děkuju, jj splín odešel, stačilo odlakovat žejo.

 11. viennettka

  Chudák malej, tys mu teda dala… Jako asi to není nic must have, ale kouká se na něj pěkně…

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s