American Apparel Mouse

American Apparel Mouse

Škoda že je tohle nalakovaný blog, vysvětlila bych vám co to znamená utratit vskutku obscénní (*zakrývá oči dětí a mladistvých*) množství peněz v jedinym obchodě s hadrama. Teda ve dvou, ale jako v jednom. Jak sme s kamarádkou jely za hadrama do Berlína a kromě jedný brože (její) bylo všechno co jsme koupily z American Apparel. A pak bych vám vysvětlila jak a proč tenhle krám miluju. Naštěstí nedávno začali vyrábět laky – ooo zkáza! – takže už můžu svojí lásku pro všechno AA demonstrovat i na nehtech. A tady.

Jako z toho kolikrát sem se na těch jejich stránkách prohrabovala těma lakama jsem měla ke konci už mžitky před očima, ale pak když v rychlym sledu 1) vydali ty nový barvy a 2) poslali kód na 30 % slevu, nebyla jsem pánem situace. Já tak nějak… líběj se mi snad všechny ty barvy. No dobře… kromě Pinto. A Dynasty. Ale jinak všechny! Sytý, krémový, výrazný, přímočarý, jednoduchý, jasný. Jenže většinu z nich už mám v nějakejch podobnejch verzích doma. Ale jinak je tohle vedle RBL další značka, kterou bych uměla mít jenom tu. A stejně jako RBL uměj fakt boží krémíky. A narozdíl od RBL jsou za pár šupů. Teda myslim v USA, kde stojej myslim 6 dolarů? Oproti třeba myslim že maloobchodní cena OPI je teď osm a půl? Pravda no, děvče ve Střední Evropě, které nemá AA obchod ve svý zemi a musí platit i to hloupý poštovný (za jakýkoliv množství 8 euro) to má trochu horší, ale když přijde nějakej ten slevovej kód tak to docela jde. Nebo když se nějakej lak přihodí k nějakýmu oblečení (*mrk mrk*).

No a jako první tu teda máme Mouse. Neni to uplně supr název? Bylo jen otázkou času kdy tohle jméno pro tuhle barvu někdo použije a jsem ráda že ho nikdo nevyplejtval na nějakou nepovedenou taupe. Mouse totiž musí vypadat přesně takhle – šedobéžová, spíš světlejší, víc teda do šeda než do béžova a v některejch světelnejch podmínkách s nejmalilinkatějšim dílem fialový. Jinak taky überpodobnej Color Clubu High Society.

To lakování… jo nejdřív musim říct proč sem se zbavila Orly Country Club Khaki. Mně totiž vadilo jak tak hloupě placatě ležel na tom nehtu, vůbec nebyl schopnej nějaký vrstvy. Já vim že mám divný požadavky, ale prostě to nemám placatý ráda. No, a on je Mouse zrovna takovej. Jenže poučená předchozím nezdarem už asi začínám chápat, že to je něco co tenhle typ barvy dělá. Teda nedělá. Takže to prostě hrdinně ponesu, i když… nejradši bych ho přes něco příště beztak navrstvila. Jo a pak mi eště u lakování takovejchhle barev (stejnej problém mám třeba s RBL Diddy Mow) vadí, že jak je to v první vrstvě takový světlý a vyblitý, tak je to barevně příliš podobný kůži (teda ne že bych měla zelenou nebo myší kůži, ale prostě…) a těžko se mi odhaduje jak moc ke kraji eště můžu a kde sem eště nebyla. Fakt to nějak nevidim dřív než dolakuju. Viz ty divný mezery tady u tý fotky. Ale příště! Příště si na to už předem budu dávat pozor a to by bylo abych to nepokořila. Sakra. No ale kromě toho že jsem slepá tak se lakoval krá-á-ásně! Jako po másle. Klidně by stačily dvě vrstvy (tohle jsou tři), moc hezky klouzal, moc hezky kryl, moc hezky poslouchal, nikde žádný díry.

„…we’ll touch hands on the street, smile and keep moving on towards the heat. So keep this a secret, our lot in life, they are elephants, we are mice… we are mice…“ – Azure Ray: We Are Mice

American Apparel Mouse:

Reklamy

2 responses to “American Apparel Mouse

  1. Jaruška začla číst první odstavec a rozbušilo se jí srdce. Možná vedrem, možná nízkým tlakem. Ale nepřestala a hrdinně pokračovala. U druhého odstavce horečně hledala EU stránky AA a na konci recenze už má wishlist na pět výplat dopředu. A neví, jestli má Aničce poslat účet, nebo ji případně rovnou požádat o nošení pomerančů do blázince. Ale jinak Aničku ráda a její recenze zrovna tak :D

  2. wishlist? co to je? *cpe pomeranče do síťovky*

    nee ba nee.

    ale až tam budeš tak napiš číslo pokoje, třeba je budem mít blízko, budem se moc navštěvovat a u zamřížovanýho okna si budem při západu slunce navzájem lakovat nehty.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s