Naturistics Crystal Blue Pearl

Naturistics Crystal Blue Pearl

Dlouho tu žádná nebyla… nejvyšší čas na další zářez do mojí sbírečky hvězdnejch obloh! A tentokrát končí všechna legrace, tentokrát je to vážný – všechny hvězdný noci se snažej bejt SSN, ale takhle blízko eště žádná nebyla. Kdybyste tenhle lak nalili do lahvičky od Essie, tak já vám to sežeru i s navijákem. Fakt si jsou nejpodobnější z těch co jsem zatim měla čest. Hlavní důvod – je to konečně sakra jelly! Konečně někdo. Hvězdná obloha totiž podle mě musí bejt jelly aby byla 3D, aby na ní byly hvězdy pověšený různě vysoko. Hvězdy samotný jsou takovej hvězdnej standard, cca jako v SSN, plus žádnej zbytečnej otravnej shimmer jako v Zip Fly. Několikrát jsem narazila na popisek že je ve skutečnosti fialovej. Hmm… tak to neni. Je modrej, tečka. Jako možná jestli někam malilinko směřuje, tak je to do fialova, ale to jen tak že nesměřuje nikam jinam – do zelena, do šeda… A je nejdřív celej takovej vodovej, ale jde hezky vrstvit (tohle jsou 3) a dobře se s nim lakuje a smrdí jako rum protože je mu nejmíň sto let a je radost ho lakovat a fotit a nosit a všechno. Miluju hvězdný oblohy! A miluju tuhle jednu.

Jedinej problém na kterej sem přišla je, že mi to trošku sežralo topcoat a já nevim proč, protože sám ten lak byl lesklej… tak nevim kam ten topcoat šel. Ale zas nic tragickýho, asi jen tak, že Seche teď vypadá jako běžnej topcoat co neni Seche.

Ach jo, konečně se nemusim bát že si vyplejtvám SSN a dokonce tenhle budu směle nosit i na nohách. Život je zas o něco lepší.

Naturistics Crystal Blue Pearl:

10 responses to “Naturistics Crystal Blue Pearl

 1. Nejdřív tepláčky a teď další lak co by se mi líbil. Hlaně jak jsou ty hězdičky pravidelně nalakované a nejsou ve shlucích. Achich, co mi to děláš…

 2. jo no, to jsem zapomněla napsat, že hvězdy jsou velmi samostatné a hezky se rovnoměrně rozmisťujou aniž by je člověk musel přemlouvat. tak to píšu aspoň sem, dík za připomenutí.

  a too no, sorry, ale dyť ty mi to taky děláš!

 3. Blanche

  Jo, takhle si představuju tu hvězdnou oblohu :-)

 4. závist, nic jinýho :-) ten by se mi líbil….

 5. Ten je nááádhernej!

 6. Krááásnej! Já chci taky nějakou noční oblohu na nehty, ještě žádnou nemám :-( (a to je chyba, občas na ni mívám fakt náladu). Akurát tuhle značku neznám. To je nějaká spešl? A je k sehnání? :-)

 7. všem děkuji za milý slova *klaní se napravo* *klaní se nalevo*

  markett – nejsehnatelnější noční obloha bude asi tenhle vyšťourkanej na blogu tady kolegyně nad tebou – http://miina-blog.blogspot.com/2010/08/sephora-blue-sapphire.html ani jsem nevěděla že se prodává i u nás! tenhle naturistics k sehnání moc neni, já ho hledala asi dva roky než se mi to podařilo. ale naštěstí to neni jediná noční obloha na světě, tak snad uspěješ.

 8. Kdepak se to podařilo, su-li tak troufalá se zeptat? Na ebay nebo přes nějakou zahraniční spojku :-)?
  Markett- a nebo není špatný Maybelline twinkle twinkle
  http://dashulkak.blogspot.com/2010/07/night-sky-treasure-hunt.html

  ten je relativně sehnatelný, vcelku pravidelně se objevuje na ebay….

  Na Sephoru chodím pravidelně čumět, už asi potřetí, ale ještě jsem se neodhodlala dát za tu směšně malou lahvičinečku stopade :-)

 9. na ebay

 10. Je krásný a líbí se mi, že nemá hrubý povrch po zaschnutí. Ten modrý z minulého příspěvku se mně taky hrozně líbí!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s