Nails Inc. Victoria & Albert

Nails Inc. Victoria & Albert

Nails Inc. Victoria & Albert po třech dnech nošení, takže tro-o-ochu společensky unavenej, ale byla mi nemilá myšlenka že bych ho odlakovala aniž bych ho vyfotila a slunce sice nevyšlo, ale blbá fotka je prej lepší než žádná, takže so be it.

Podle lahvičky a hlavně podle názvu jsem myslela, že to bude ta nejzákladnější klasická rudá, víte, taková ta který rozhodně nepotřebujete patnáct lahviček (buďte ticho…), ale on je nalakovanej docela jinej. Jakoby korálovej malinko, takovej měkkej. Klasická rudá pro ty co je klasická rudá děsí? No, ono by z toho teda možná šlo udělat i tu výraznou rudou, jenže tohle je Nails Inc. a člověku stačí jedna vrstva, což se hodí obzvlášť když si rozředíte Seche až do absurdna a pošťačka vám nenese novej a víc vrstev by vám neuschlo…

Měla sem ho tu schovanej sto let, že si ho dám kolem Vánoc a dřív nesmim, ale tenhle tejden sem vyměkla a objednala Comet Loves Cupid o kterym přemejšlim taky hrozně dlouho a kterej ho o Vánocích myslim rád zastoupí, takže  sem tenhle hned nalakovala.

Jo a proč podle názvu? Trochu sem si myslela, že V&A je parodie na V&C, Vodka & Caviar, víte, podobný iniciály, základní rudá… Ale asi teda nee. Ale aspoň je to díky tomuhle mylnýmu předsudku jedna z mála Nails Inc. barev, jejichž jméno/barvu jsem schopná udržet v paměti.

No, ale co se mě týče… na mě je holt asi málo rudá. Moc chodí kolem horký kaše.

Nails Inc. Victoria & Albert:

Reklamy

One response to “Nails Inc. Victoria & Albert

  1. Hele kečup! Hezkej, ale pořád kečup…

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s