Color Club Take Me To Your Chateau

Color Club Take Me To Your Chateau

Tenhle tejden jsem zas měla jeden ze svých záseků u Jubilejní synagogy, to je *tak* krásná stavba! Jako kdyby to byla tajná zkratka někam daleko daleko na východ. Uplně zatajenej dech. No a jak tam tak stojim tak si řikám hmm tyhle vlastně taky teď někdy maj ty svý Vánoce, teda Chanuku, žejo? A já teda nejsem žádná Židovka (i když svoje hebrejský jméno nosim hrdě), ale zrovna tak nejsem žádná Křesťanka a Vánoce slavim, tak proč aspoň mezi vánoční nehty nezařadit jedny chanukový? (jj už vim že trochu pozdě…) A stříbrný laky nemám ráda takže to vyšlo na modrý. Dobře tak popravdě… daleko větší důvod bylo že kdybych vytáhla další zelenej nebo rudej tak bych už asi hodila šavli. Takže to nahoře je jen alibi pro jakoukoliv jinou barvu. Fakt jsem se těma vánočníma už stihla předávkovat, i když pár jich tu eště čeká. Po přestávce se k nim opět vrátíme, ale teď fakt ne. No a třetí důvod je intenzivní vystavení se obrázkům Chanelu Riva, ten je! Od dob Djanga asi první Chanel co mi nedává takhle spát. Když já nevim… líběj se mi na něm přesně ty věci co stejně asi nebudou vidět – želatinkovost, vodovost, našedlost, malinká měňkavost… Ale obávám se že naživo bude stejnej jako třeba tenhle CC. I když… když já bych ten rozdíl viděla, a to by mi stačilo. Hm.

Take Me To Your Chateau je neuvěřitelnej. Viděli jste někdy pastelovej lak, lak s takovouhle porcí bílý, kterýmu by stačily dvě vrstvy? Uplně bláznivý. Dokonalý. Uplně jsem čuměla. No a navíc je povedenej i barevně. Já nejsem moc na pastelový laky, takže jsem chtěla mít pastelovej modrej jen jeden, ten nejlepší samozřejmě. Původně jsem ho teda viděla v létě na nohy do sandálků, ale dostal se ke mně až na sklonku léta takže tohle budu muset vyzkoušet až zas za rok… no za půl vlastně už. A tenhle teda nakonec vyhrál hlavně díky tomu že je asi nejsvětlejší a taky že nejde do žádný tyrkysový a zelený a žlutý a tak, jde když už někam tak do šedý. Což sem si přečetla na internetech, žádnej podobnej pro přirovnání nemám.

Jsem vážně vážně překvapená jak moc se mi na mně líbí, jak dobře se v něm cejtim. Víte, takový čistý, umytý, vymydlený, jemňoučký ruce. Proč takovýhle barvy nenosim častějč?! A co z toho vyplývá pro Chanel Riva?

No nic, takže pěknou opožděnou Chanuku a příště back to our regular scheduled program.

Color Club Take Me To Your Chateau:

Reklamy

8 responses to “Color Club Take Me To Your Chateau

 1. Tím popisem jsi mě zase úplně navnadila! A ten Chanel tady chci vidět taky :)

 2. hm, tak to už jsme dvě z dvou zde přítomných. hm. hm…

 3. Krása! Tobě sluší daleko víc než mně!

 4. ale kdeže. a hlavně já nemám toho ladícího psa! (dycky si u tohohle laku jako první vybavim ty jeho oči)

 5. viennettka

  Tak ten se jim opravdu povedl, podle mě je to super lak na sněhový období, ladíš :-D
  Jo a protože jsem tě neviděla zelenou už ani nepamatuju a psát smsku jsem moc líná, podávám info aspoň zde – Essie se mnou dorazily na kolej a pokud chcete trávit Vánoce společně, deadline na předání je čtvrtek půl druhý.

 6. Pepinka

  Ahoj, chtela bych se zeptat, jestli delas i recenze drogerkovych laku (Loreal, Rimmel, Max Factor, Astor atd.), nebo jen snobskych znacek?

 7. toho tagcloudu tady vpravo jsi si jistě všimla. takže co byla pointa? … píšu prostě o tom co se líbí mně.

 8. This is one of my favorites!

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s