Zoya Jane

Zoya Jane

Zoya Jane měla prej bejt odpovědí na Essie Mademoiselle. Což neni. Evidentně. Je spíš stejná k Marshmallow, nebo možná Cloud Nine. Na čemž neni nic špatnýho aby bylo jasno, jen je jiná než sem čekala. Neni to sheer kterej by šel nosit sheer, hned je vidět že si řiká o navrstvení do takovýhle podoby, do týhle obláčkový nadejchaný sprchovogelový čisťounký bílý. Zvláštní je že v lahvičce je hodně béžová, hodně teplá, ale když se nalakuje tak je uplně ledová a do růžova. Hm. Předpokládám že to teda neni tim Milky White podkladem kterej pod tim mám a kterej má přesně tenhle tón; takový zázraky snad zas neumí.

A líbí se mi jak se jmenuje. Samozřejmě nee tak oslnivě jako Kaufda, Cola a Nidhi, ale když sem o tom teď přemejšlela tak se tak jmenujou dva lidi který mě… inspirujou. A skoro to vypadá že Zoya si tyhle obyčejnější jména nechává pro právě takovýhle laky, Stephanie je třeba taky podobná, tak to je pěkný že v tom maj aspoň nějakej systém. A pak je tu třeba eště Jane Austen. Nebo Jane Aldridge. (boty a červená knihovna – to sem já.)

Lakoval se přesně jak byste řekli. Po první vrstvě pochopíte že to teda Mademoiselle nebude, druhá vrstva vás uklidní že ste to pochopili správně a po třetí vrstvě to vypadá takhle. Nic šokujícího myslim, přesně na tohle ten lak vypadá.

A jestli chtěj v Zoye radu do života, mohli by tuhle Plain Jane řadu rozšířit o Annu která by vypadala jako OPI In the Spot-Light Pink. Tak!

Zoya Jane:

Reklamy

2 responses to “Zoya Jane

  1. :), já tak strašně ráda čtu tvoje popisy laků, vždycky mě to v dobrým slova smyslu pobaví a pozitivně naladí :). Mně se tenhle typ laků hodně líbí, skoro žádnej takovej ale nemám, protože vždycky vyberu podle fotky a ve skutečnosti ej to pak jiný :D, takže pořád hledám ten svůj mléčně obláčkovej :)

  2. jj tady v těch barvách to chce docela pátrat než člověk narazí na dobrej. tak přeju úspěšnej obláčkovej lov!

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s