Hard Candy Galaxy

Hard Candy Galaxy

Hard Candy Galaxy

Konečně něco tmavýho! Bylo načase.

Galaxy je old school lak z toho prvního života Hard Candy laků. A byl by to obyčejnej další tenhle gunmetal lak co vypadá jak vodovodní trubka (já vim že vy máte umělohmotnou, my taky…), který nemám ráda. Jenže! Vidíte ty puntíčky? Vidíte je? Epický. Na černym jelly a obyč stříbrnejch třpytkách tam jakoby nic seděj stříbrný puntíčky, trochu špinavějč stříbrný než ty třpytky, takže jdou pěkně na tom podkladu vidět. Jsou špinavý a jakoby… trochu fialový oproti třpytkám? Ale pořád jsou stříbrný. Stříbrný jako zašlý stříbro ze starožitnictví. Celý to vypadá jako… černá krajka? Černej tyl? Pošitej stříbrnejma flitrama. Jako něco co by si oblíkla slušná holka z lepší rodiny kdyby plánovala noc venku kde by neplánovala bejt zas tak slušná. Která čte Vogue. A má dobrý nohy.

Co je na tom laku super je ta konzistence. Myslela sem že na tak obtížnym terénu bude štěteček při druhý vrstvě hrnout tu první, ale ani o milimetr. Všechno zůstávalo kde má a druhá vrstva se rozmisťovala uplně jak kdyby měla svůj rozum. Uplná radost lakovat. Co na tom laku nebylo až tak super je ten smrad. Vim že od těchhle starejch laků můžu čekat všelicos, ale zatim všechny smrděly tak nějak aspoň trochu chemicky. Tohle bylo jak ponožky.

Jenže pořád nevim. Z dálky větší než 30 centimetrů to vypadá jako přesně ty kovový laky co nemám ráda. Blbě to bude vypadat k šedejm i černejm hadrům. Jenže jsou tam ty puntíčky! Puntíčky mě dokážou zabavit na dlouhý hodiny. Pořád na ně koukám. Ale asi bych chtěla aby bylo i z dálky znát že mám přeci super lak…

Hard Candy Galaxy:

6 responses to “Hard Candy Galaxy

 1. Dejnicka

  Hele to neřeš, obyčejný lidi to stejně nepoznaj, ale holky světalakoznalý vždycky;-)

 2. Hm, z dálky to fakt neni moc poznat. A to zase aby před tebou někdo chodil s cedulí „dívejte se jí na nehty“, je blbý. A ten smrad taky. Ale zblízka vypadá vážně krásně.

 3. taky krásnej, i když já ted ty tmavý nějak odsunula dozadu :), mimochodem, já žeru ty tvoje popisy laků, horzně ráda to čtu :)

 4. dejnička – no, ale kolik jich v běžnym životě potkám? jo vlastně sebe! ok, to mi asi stačí, puntíčky si klidně zkontroluju sama sobě.

  yarisse – no právě, a pak by přes tu ceduli nebylo vidět jak úžasnej je ten zbytek mě, haha!

  petra – já tomu nemůžu uvěřit jak dlouhou sérii světlejch laků jsem teď měla. to já zas nemůžu, mně to nedělá psychicky dobře, já potřebuju nějaký tmavý!

  a dneska sem se náhodou probudila s tim, že se mi ten lak líbí i tak jak je, i z dálky. prostě třpytivá černá! *krčí ramínkama* asi mám úpal…

 5. První odstavec je nejlepší! Já nevim, mě to prostě fakt baví :-) Baví mě i ty puntíčky, to je jasný…

 6. tak to jsi můj člověk, taky mě baví to a taky mě bavěj puntíčky. a děkuju!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s