Nfu Oh 568

Nfu Oh 568

(ne, tenhle tu fakt eště nebyl, byl tu 569…) (a ano, mám oba) (a ano, je mi dobře)

Jak tu minule v komentářích Dejnička psala po čem automaticky a možná i proti svý vůli sáhne když jde pro lak… No. To jsou podle mě nejlepší laky, takový ty u kterejch racionálně nepřemejšlíte ale sáhne po nich vaše podvědomí. Možná to jsou jediný laky který je skutečně potřeba mít, i když já takhle uvědomělá teda nejsem. Pro mě jsou tyhle snadný, podvědomý barvy ty co mám tady napravo v tom pokaženym top 20, takže mimojiné tmavě zelený. To jsou pro mě laky ve kterejch sem doma, ve kterejch sem já já, je to jako natáhnout tepláky a vim že mi bude dobře. A myslim že zrovna zejtra bude jeden z těch dní kdy se mi bude hodit bejt mnou, kdy chci bejt symbolickym vyjádřením sebe. Takže muselo přijít něco tmavě zelenýho.

Ze čtyř mejch tmavě zelenejch jellies (tenhle, Illamasqua Rampage, Nfu Oh 569, Nars Zulu) je tenhle nejsvětlejší. Jo no, srovnání, to by se hodilo. Ale asi sem na to příliš líná. Ale aspoň sem vám je napsala v pořadí od nejsvětlejšího k nejtmavšímu. I když nějaký dramatický rozdíly v nich zas nejsou. Třeba tenhle 568 v lahvičce vypadá o dost světlejč než na nehtech, podle lahvičky už to bylo tak na jižní hranici aby se to eště dalo brát jako tmavě zelenej jelly, ale na nehtech je naštěstí tmavší. I tak je to taková spíš user friendly verze tmavejch zelenejch jellies, tmavě zelenej jelly pro chudý, pro slepý! (= pro ty co mi furt řikaj jéé černej lak)

Lakování bylo cajk, no na to že jellies bejvaj často děvky při lakování skoro až moc cajk, tohle jsou tři vrstvy ale stačilo by jich taaak… dva a půl? Ta třetí už byla tak nějak na uhlazení a taky aby byl lak eště tmavší. Ale víceméně to byla taková nepovinná vrstva. Štěteček je taky takovej normální, neurazí a ani na něm nikdo nezkoušel žádný hi-tech blbosti, takovej poctivej pevnej štěteček. Ta zelená je buď neutrální nebo lehce do žluta, eště sem se nerozhodla, a jako obvykle u jellies rozdíl mezi lakem na slunečný fotce a ve skutečnosti je trocha děr. Ve skutečnosti je jednolitej, rovnoměrnej.

Co je na jellies největší plus a důvod proč často vydržet to lakování, je to jak se lesknou. A 568 je teda sakra jelly! Je jak lesklá skleněná flaška, jak když si nehty potáhnete sklem. Jako olivy. Jako oči.

Zajímalo by mě jak se to stane že si někoho takhle vybere nějaká barva. I když možná spíš ne… To by pak nebyla taková legrace kdybychom znali racionální důvody všeho.

Nfu Oh 568:

Reklamy

7 responses to “Nfu Oh 568

 1. Vypadá skvěle. Je dokonale lesklej a ta barva je tak originální (v tom smyslu, že málokdo ji nosí), že je prostě skvělá. Začínám chápat, jakej vztah k takovejm lakům máš, i když já bych ho nosit dlouho nevydržela.
  No, ale laků, ve kterých se člověk cítí jako u maminky není nikdy dost. :)

 2. Ten je totálně nádherný. Taky miluju tmavě zelené laky a jelly jsou plus navíc. Krásně nalakovaný, krásně upravené nehtíky a fotka na Slunci taky moc pěkná.

 3. kyky – jj laky ve kterejch se člověk cítí jako u maminky, to je přesný. a originální mi tahle barva asi nikdy nepřišla, to je zvláštní, ale když tak přemejšlim tak mě asi žádná jednobarevná barva nepřijde originální. prostě… barva. i když takhle na ulici to možná originální je, jééé mohla sem vám vyprávět o mym zážitku se ztělesněnym zlem který mělo ošklivej frosty oranžovorůžovej odrbanej lak a já vim že podle toho lidi nesoudíme ale ten den byste mě horko těžko přesvědčovaly že podle laku nepoznám charakter lidí.

  sonidlo – díky, díky, od tebe mě to velmi těší.

 4. jéé černej lak!

 5. Dejnicka

  Podle čeho jinýho už bys posuzovala charakter?;-) A ta barva si tě tak nějak vybere sama, stejně jako oblečení si tě vybere, zvíře si tě vybere a tak…

 6. Ten ti tak moc sluší a jak to máš tak nádherně nalakovaný (jako vždycky, to sem ani nemusim psát)! Je krásnej, přesně můj typ, ten by chtělo někde splašit.

 7. Wow, tak ta je! Taková bažinka na nehtech :-) Super…

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s