Huemorista Clover Fields

Huemorista Clover Fields

No dobře, jeden mentolovej jsem tu vyšťourala.

Poprvý mám na sobě lak od některý z těch nezávislejch DIY značek a hrozně se mi to líbí, připadám si tak… insider-ově! (hroznej snob co?) A asi jich budu muset prozkoumat víc, nikdy sem jim moc nevěnovala pozornost přitom kde jinde by člověk měl hledat originální nee se furt opakující laky než u lidí který jsou jedněma z nás plus maj talent a trpělivost aby vyrobili co jim samotnejm na trhu chybí. No dobře, pak je eště druhá skupina, když prolezete Etsy tak narazíte i na dost frosty hnusů který nevěřim že se tvůrcům líběj ale asi maj radost že si můžou hrát takže so be it. A ta teorie s originalitou má taky svoje meze, třeba tenhle dnešní je originální jak adidas se čtyřma pruhama, navíc je to pár let starej kousek takže si možná myslim že pochází z doby z toho chaneljadeovýho šílení a to je docela nuda. Ale to je asi tak veškerá kontroverze, dál už je to procházka růžovym sadem.

O Clover Fields se kdysi psávalo, že je to dupe OPI Creme de Menthe/Misy Silk Robe a to teda ani hovno. Jo eště mě napadá že to je vlastně pro ty nezávislý značky dost typický, že maj jaksi nestálou produkci, co včera vypadalo nějak dneska vypadá jinak protože museli použít jiný suroviny a lak se pak vyrábí jen omezenou dobu, ne x let jako u velkejch značek, prostě dokud suroviny nezmizej z povrchu zemského. (a Andulka kvůli tomu asi nikdy nebude mít Hare Bisbee *brečík*) Jo. Takže možná nějaká jiná série Clover Fields vypadala jako CdM, ale tahle lahvička co mám já… no, asi bude fakt podobná Jade a všem těm kopiím, i když možná trochu tmavší. Nebo se mi furt chce říct že je podobnej Sinful Mint Apple i když to vim že je blbost, ten je o dost modřejší. Ta jediná fotka Clover Fields kterou sem schopná vygooglovat vypadá jak uplně jinej lak, takovej špinavej, fujky. Ten můj je hezky mentolovej. Spíš tmavší než světlejší, spíš teplejší než studenější a spíš takovej… dospělejší než dětskej (toho si nevšímejte, pro mě je jenom výchozím bodem Essie Mint Candy Apple a to je oproti tomuhle laku mentolová od Disneyho). Měl mít zlatý třpytky… který… asi… no má. Ale jsou v lahvičce skoro neviditelný a na nehtech uplně. Navíc mi připadaj spíš bílý než zlatý. Nicméně nejspíš díky nim se ten lak lakoval uplně výborně. Je spíš takovej… vodovej, jakože neni jak pasta jak MCA, hezky se rozprostírá, hezky přibejvá krytí a hlavně se uplně sám vyhlazuje. Než obejdete těch zbylejch deset tak se vám nehet uplně vyhladí jak kdybyste na něj ten lak nalepili jako nálepku. Aha, tak kvůli tomuhle existujou třptivý laky!

A jmenuje se Clover Fields! To jako budu mít příští týden štěstí?

Huemorista Clover Fields:

7 responses to “Huemorista Clover Fields

 1. Naprosto úžasnej, pozitivní a jarní (i když venku to občas vypadá na listopad). Asi na něj budu koukat dlouho.

 2. Užasný :) Mentolová je teď v kurzu takže super :)

 3. Já si říkala, že někde budeš mít zásoby :), to by si ani nebyla ty. Tě podezírám, že nkde mimo prostor a čas skladuješ nevyčerpatelnou zásobárnu laků co jsem nikdy nikde neviděla.

  Hele ale i velký firmy reformulujou jak o život vzpomeň si na kauzu OPI My private jet.
  Jinak hmm, zelený.

 4. kyky – jj jarní vlastně docela je. a taky sem teď zjistila že tenhle tejden bude st. patrick’s day tak k tomu se taky docela hodí.
  andrea – tak to sem si oddychla.
  day – jj já vim, ale i z toho že u velkejch firem z toho bejvá velký téma je vidět že to u nich neni uplně normální, kdežto u těch indie bohužel jo. no co, aspoň je to jak kindervajíčka, nikdy nevíš co na tebe vyzbyde. a někde mimo prostor a čas mám spíš pocit že se množej jak králíci, třeba tenhle vůbec nevim kdy a kde se u mě vzal. hmh.

 5. Je mi jedno, jestli je to či není dupe čehokoliv, ale je nááádherný!!!

 6. mína – ; )

 7. Nelíbí.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s